Барвінківська міська рада Харківської області

 

 

Головна
Історія міста
Керівництво
Графік прийому
Регламент
Депутатський корпус
Постійні комісії
Сесії ради
Регуляторна діяльність
Публічна інформація
Комісії виконкому
Розпорядження
Закупівлі за держкошти
Рішення виконкому
Плани
 

 

                           БАРВІНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

                             ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                               ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

     РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

       10 березня  2016 року                                                                         №  43

 

Про проведення на території міста  

щорічної всеукраїнської акції з благоустрою

«За чисте довкілля»

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010р. № 777-р «Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»» та дня благоустрою територій населених пунктів (зі змінами), відповідно до листа Міністерства екології та природних ресурсів України від 12.03.2016р. № 5/1-5/1387-16 , розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 серпня 2013 року № 321 «Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою, розпорядження Барвінківської районної державної адміністрації від 20.03.2015р. № 76 «Про проведення в Барвінківському районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою  «За чисте довкілля» та дня благоустрою», Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку утримання територій  міста  Барвінкове,  затверджених  рішенням  ХХVІ  сесії  VІ  скликання від 06.07.2012р. № 355 (зі змінами та доповненнями), та з метою об’єднання людей для боротьби з проблемою накопичення сміття і залучення уваги громадськості до захисту навколишнього природного середовища, керуючись ст.ст.30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,:

 

1. Провести  з 21 березня по 30 травня поточного року на території міста щорічну всеукраїнську акцію з благоустрою  «За чисте довкілля» та у рамках всеукраїнської соціально-екологічної акції  з прибирання зелених зон та благоустрою території «Зробимо Україну чистою разом!» – день довкілля 23 квітня 2016 року.

2. Для організації проведення на території міста щорічної всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля” та дня довкілля утворити робочу групу та затвердити її персональний склад (додаток № 1).

2.1. Робочій групі провести обстеження території міста з метою визначення обсягів робіт в рамках щорічної всеукраїнської акції з  благоустрою  «За чисте довкілля» та дня довкілля.

2.2. Щотижня проводити засідання, на яких розглядати випадки правопорушень благоустрою та вживати відповідні заходи впливу до порушників.

3. Затвердити «Заходи в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» з  21.03.2016р.  по  30.05.2016р. та дня довкілля 23.04.2016р. на території міста Барвінкове» (додаток № 2).

4. Міськвиконкому  провести організаційну роботу з керівниками підприємств, організацій, установ міста незалежно від форми власності та населенням щодо належного санітарного утримання територій та інших об’єктів благоустрою, забезпечення своєчасного прибирання прилеглих територій, проведення побілки бордюр та дерев.

5. Ініціювати разом з депутатами проведення санітарно-екологічних суботників з залученням громадськості для здійснення заходів з благоустрою та санітарного очищення території міста.

6. Зобов’язати керівників підприємств, організацій, установ міста незалежно від форми власності,  приватних підприємців та громадян заключити договори на вивіз твердих побутових відходів з надавачем послуг з вивезення ТПВ.

7. Здійснення контролю за своєчасним та якісним проведенням заходів покласти на спеціаліста з контролю за благоустроєм території міста виконавчого комітету Барвінківської міської ради Топал Н.І.

8. Заслухати на засіданні виконкому в травні поточного року звіт голови робочої групи про підсумки виконання вищевказаних заходів.

9. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

    Міський голова                                                        О.О.Бало